КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти
КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти

Головна
Новини
Нормативні акти
Організації
Сайти для педагогів
Бібліотека
Досвід
Книгарня
Творчість
Учасники проекту
Карта сайту

Батькам > Порушення поведінки
Мовлення  Слух  Зір  Інтелект  ДЦП  Аутизм  Порушення поведінки  

Батькам дітей і підлітків з порушеннями поведінки

Важкі діти: Батькам www.otrok.ru/parent/index.htm
Представлено інформацію про проблеми підліткового віку, порушення розвитку у дітей з позиції психіатрів і психологів.

Сайт батьків дітей з СДУГ http://adhd-kids.narod.ru

Сайт містить матеріали, корисні батькам, які виховують дитину з синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю, в т.ч. посилання на ресурси Інтернет з даної проблеми; статті про СДУГ (спеціалістів і батьків) http://adhd-kids.narod.ru/articles.html; форум, на якому можна отримати консультацію www.sdvg-deti.com.

Школа-садок для дітей з проблемами в розвитку (м. Київ) www.childfuture.kiev.ua
Школа-садок має статус початкової (навчання до 4-го класу включно), в подальшому планується зробити її середньою. Призначена для дітей віком від 2-х років з раннім дитячим аутизмом, синдромом Дауна, аутистичними рисами особистості, труднощами соціальної адаптації, затримкою психічного і психомовленнєвого розвитку. З дітьми займаються молоді спеціалісти з вищою освітою і досвідом роботи, заняття як групові, так і індивідуальні, що важливо для досягнення максимального результату.  Плануються візити спеціалістів з Ізраїлю та США, проведення семінарів, майстер-класів, тренінгів для педагогів і батьків. Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 41/15. Контактний телефон: (050) 352-90-97.
 
"Ладо". Спеціалізований центр для дітей з порушеннями розвитку і неврологічними проблемами (м. Харків) http://lado.kh.ua.
Приймає дітей з аутизмом і розладами аутичного спектру, розумовою відсталістю, в т. ч. - синдромом Дауна, СДУГ, затримкою психічного та мовленнєвого розвитку, генними і хромосомними порушеннями.
  Copyright © 2006-2023
  Автор: Полещук Сабина
  Создание сайта: WebPro