КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти
КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти

Головна
Нормативні акти
Організації
Сайти для педагогів
Бібліотека
Досвід
Книгарня
Батькам
Творчість
Учасники проекту
Карта сайту

Новини

Новини

03.02.16

21-22 квітня 2016 року на факультеті природознавства, здоров’я людини та туризму Херсонського державного університету відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція “Інтеграція науки і практики в умовах модернізації корекційної освіти України”. Переглянути інформаційний лист.


30.07.14

Шановні користувачі сайту "Крок"! Розпочалась робота з оновлення інформації на сайті. Можливі тимчасові проблеми з його роботою.


26.02.14

Шановні колеги! Пропонуємо до Вашої уваги 2-ий Інформаційний лист Всеукраїнської науково-практичної конференції “Інтеграція науки і практики в умовах модернізації корекційної освіти України”, що відбудеться 10-11 квітня 2014 року на факультеті природознавства, здоров’я людини та туризму Херсонського державного університету.

Переглянути українською мовою, російською мовою.


23.11.13

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Інтеграція науки і практики в умовах модернізації корекційної освіти України”, що відбудеться 10-11 квітня 2014 року на факультеті природознавства, здоров’я людини та туризму Херсонського державного університету.
Планується робота за наступними напрямками:
•    Особливості розвитку в онтогенезі дітей з психофізичними вадами.
•    Інноваційні корекційно-педагогічні технології в системі корекційної освіти.
•    Досвід і перспективи впровадження інклюзивного навчання дітей з психофізичними вадами.
•    Раннє втручання в сучасній корекційній педагогіці.
•    Система психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами та їх сімей.
Переглянути інформаційне повідомлення


21.04.12

Вийшли два нових посібники з грифом МОНмолодьспорту України:
«СЛОВНИЧОК ДЛЯ ДІТОЧОК: ПАРОНІМИ». 136 с. Ціна – 40 грн.
У методичному посібнику представлена система роботи по ознайомленню дітей з паронімами – словами, схожими за звучанням. У посібнику запропоновано розвивальні ігри та вправи зі словами-паронімами, подано тлумачення значення кожного зі слів, а також репрезентований віршований матеріал. Для батьків, вихователів загальноосвітніх дошкільних навчальних закладів і спеціальних компенсуючого типу, вчителів початкових класів, учителів-логопедів, учителів-дефектологів, студентів педагогічних факультетів.
«ГРАЄМО – МОВУ ВИВЧАЄМО». 64 с. Ціна – 25 грн.
У робочому зошиті представлений ілюстративний та віршований матеріал зі словами, схожими за звучанням. Для батьків, вихователів загальноосвітніх дошкільних навчальних закладів і спеціальних компенсуючого типу, вчителів початкових класів, учителів-логопедів, учителів-дефектологів, студентів педагогічних факультетів.
З питань придбання звертайтеся до автора - Юлії Рибцун за адресою logojuli@yandex.ru. Додаткова інформація на сайті www.logoped.in.ua16.10.11

До уваги логопедів: ще є можливість придбати програмно-методичний комплекс Ю.В.Рібцун "Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей молодшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення" з мовленнєвою карткою обстеження дітей 4-го року життя із ЗНМ, рекомендовані МОН України (лист № від 1/11-9371 11.10.2010 р.). З питань придбання пишіть на logojuli@yandex.ru. Вкажіть своє місто, місце роботи, номер мобільного і чекайте на зв'язок.

24.10.10

Отримала гриф МОН перша в Україні спеціальна корекційна програма для молодшої логопедичної групи для дітей із загальним недорозвитком мовлення. Тепер вона відправляється у типографію. Заявки приймаються вже зараз! З питань придбання пишіть на logojuli@yandex.ru Вкажіть своє місто, місце роботи, номер мобільного і чекайте на зв'язок.

 

  Copyright © 2006-2024
  Автор: Полещук Сабина
  Создание сайта: WebPro