КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти
КРОК - Клуб працівників спеціальної освіти

Головна
Новини
Нормативні акти
Організації
Бібліотека
Досвід
Книгарня
Батькам
Творчість
Учасники проекту
Карта сайту

Сайти для педагогів
Логопедія  Сурдопедагогіка  Тифлопедагогіка  Олігофренопедагогіка  ДЦП  Аутизм  Інші вади  

Сайти для педагогів і психологів: загальні

Шановні колеги!

В цьому розділі ми розмістили посилання на Інтернет-ресурси, орієнтовані на педагогів і психологів, в тому числі - спеціалістів з навчання і виховання дітей з вадами розвитку. Як правило, кожний сайт надає різні можливості: ознайомитись зі статтями, скористуватися довідником, обговорити проблему на форумі і т. ін.

В окремі підрозділи винесені сайти більш вузької тематики, присвячені проблемам навчання, виховання, лікування дітей з певним дефектом.

Українська асоціація корекційних педагогів http://uasp.org.ua

Корекційна освіта Херсонщини http://corr.ks.ua

Діти України www.children.edu-ua.net/documents.php?section_id=122 Сторінка для освітян порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні педагогам, в тому числі - працівникам спеціальної освіти.

Острів Знань http://ostriv.in.ua
Освітній шкільний інтернет-портал. Містить статті, методичні матеріали та ін.

Товариство Живого Журналу, присвячене проблемам дефектології http://community.livejournal.com/defektologija

Все для дитячого садка www.ivalex.vistcom.ru
Методичні розробки, консультації для вихователів, конспекти занять, матеріали з безпеки життєдіяльності, ігри, казки, пісеньки; працює форум.

Освітній портал "Учеба" http://ucheba.com
Некомерційний інформаційний ресурс Російського Интернету для тих, хто професійно пов'язаний зі сферою освіти. Розділи: Посібники, Уроки, Методики.

Фестиваль педагогічних ідей "Відкритий урок" http://festival.1september.ru
На сайті опубліковані статті, методичні розробки, конспекти уроків, корекційних занять і т.д.

Канадсько-українська мережа досліджень www.canada-ukraine.org/ukr_Home.htm
Сайт англійською та українською мовами, присвячений співробітництву в галузі спеціальної педагогіки.  Частина сторінок - ще в розробці. Електронний журнал  www.canada-ukraine.org/ukr_Journal.htm

А.Я.Психологія http://azps.ru
Сайт містить статті з різних галузей психології, в тому числі - з дитячої психології http://azps.ru/articles/kid (фактично - гіперпідручник), тести, програми тренінгів, словник психологічних термінів, є розділ для батьків.

Псі-шпаргалка http://psylist.net
На сайті розміщені матеріали з психології, в тому числі значна кількість психодіагностичних методик.

"Адалін" adalin.mospsy.ru
Сайт містить матеріали з дитячої психології, в тому числі описи діагностичних та корекційно-розвивальних методик, поради психолога та ін.

Дитячий психолог: психологія для спеціалістів www.childpsy.ru
Сайт є тематичним науково-методичним авторським проектом з вікової психології та деяких галузей дитячої психології. Містить публікації наукових результатів психологічних і педагогічних досліджень, призначені для широкого кола читачів: психологів, педагогів, студентів. Є матеріали з нейропсихології, педагогічної, клінічної, спеціальної психології, психодіагностики, з питань організації діяльності психологічної служби.

Енциклопедія шкільного психолога www.psihologu.info
Діагностична і корекційна робота: методики, корисні поради, статті; бібліотека психолога, документація. Каталог посилань, форум.

На допомогу психологу. Діагностичні тести і методики для дошкільного і шкільного віку www.psiholognew.com
Сайт призначений для студентів психологічних і педагогічних спеціальностей, шкільних психологів, педагогів і батьків. Містить психологічні методики для різних вікових груп, ігри і вправи на розвиток уваги, пам'яті, мислення і корекцію емоційної сфери, особистості, порушень спілкування, наукові та популярні статті, книги, посилання на корисні ресурси з психології.

Нейропсихологія дитячого віку www.psy.org.ru
Сайт створений співробітниками "Центру интелектуального розвитку дитини", заснованого на базі кафедри клінічної психології Московського Психолого-Соціального інституту. Містить статті, анотації книг з нейропсихології дитячого віку.

"Детисайт" www.detisite.ru
Психолого-педагогічне Інтернет-видання. Містить наукові та практичні матеріали з питань дитячої психології, педагогіки, медицини, запрошує до участі в дискусіях і семінарах. Розділи: психологія раннього віку, психологія навчання дитини, логопатологія, практика виховання дошкільників,  методичні матеріали.

Всеросійська інтернет-педрада http://pedsovet.org
Розділи сайту: "Інформація", "Технології", "Навчальні заклади", "Методика і досвід" та інші. Працює форум, в тому числі - розділ "Спеціальна (корекційна) освіта ".

Inter-Педагогіка www.inter-pedagogika.ru
Сайт Ірини Хоменко для вчителів і батьків. Є бібліотека книг, методичних рекомендацій з педагогіки, психології дітей і підлітків; форум, можливість отримати консультацію.

Важкі діти www.otrok.ru
Сайт для вчителів, лікарів, батьків про порушення поведінки у підлітків, шкідливі звички, розлади шкільних навичок. Є бібліотека повнотекстових видань з теми, форум.

Російська Лекотека www.lekoteka.ru
Російська Лекотека - це система психолого-педагогічного супроводу сімей, які виховують дітей з проблемами розвитку. Для спеціалістів пропонується нормативна документація, каталог обладання, ігрових і методичних матеріалів, відповіді на питання, інформація про курси.

Діти з особливостями розвитку www.specialneeds.ru
Сайт містить базу даних спеціальних закладів для дітей з особливими потребами м. Москви. Є статті з окремих питань спеціальної психології та педагогіки, форум.

Каталог медичних сайтів України http://ukrmed.org.ua
База даних-реєстр медичних ресурсів УкрНету, в якій зібрані всі відомі авторам сайту сторінки медичної тематики, які стосуються України.

Інформаційна медична мережа "Невронет" www.neuronet.ru
Об'єднує сайти з неврології, психоневрології та суміжних галузей медицини. Загальний для сайтів усіх учасників мережі перелік посилань дозволяє швидко знайти необхідну інформацію.

Служба практичної психології освіти МО РФ http://psyinfo.ru
Офіційний сайт Федерації психологів освіти Росії.

Товариство казкотерапевтів http://skazkater.narod.ru
Є приклади терапевтичних казок, посилання на колекції казок.

Дитячий портал "Солнышко" www.solnet.ee
Проект орієнтований на три основні групи відвідувачів: на дітей (ігри, конкурси, казки, розмальовки, дитячий журнал, віртуальна школа, форуми); на батьків (on-line консультації з виховання, раннього розвитку і освіти дітей, обмін досвідом, форуми); на педагогів (скарбничка дидактичного та сценарного матеріалу, авторські методики і розробки). Сторінка "Виртуальная школа" - уроки, тексти, ілюстрації за темами: готовність до школи, навчання історіі, математиці, російській мові, малювання і т.д. www.solnet.ee/school/index.html

Детский сад.Ру www.detskiysad.ru
Сайт для батьків і педагогів. Містить статті про фізичний розвиток дітей, про основи дитячої гігієни, про значення дитячих ігор у виховному процесі, про трудове виховання дитини, про организацію святкових ранків у дитячому садку, про деякі дитячі хвороби та про багато іншого.

  Copyright © 2006-2024
  Автор: Полещук Сабина
  Создание сайта: WebPro